kõik kategooriad

Avaleht>Meist

Firmast


1994. aasta augustis asutatud Dalian Tianpeng Food Co., Ltd. asub Fuzhouchengi tööstuspiirkonnas, Wafangdiani linnas Liaoningi provintsis. Selle pindala on 100,000 2 m50,000 ja hoone pindala on 2 XNUMX mXNUMX ning see on spetsialiseerunud mädarõika ja erinevate maitseainetega integreeritud toiduettevõtte tootmisele, töötlemisele ja haldamisele. Meie peamised töötlemistooted on mädarõigas (helbed, graanulid ja pulber), ingveripulber, Kanpyo, sinepi eeterlik õli, wasabi pulber, wasabi pasta, karri ja maitsekaste jne. Tooteid eksporditakse Aasiasse, Euroopasse, Ameerikasse ja Austrialiasse jne. Vahepeal meie kodumaine müük kasvas aasta-aastalt. Soovime pakkuda maailmale kvaliteetset tervislikku toitu.

DALIAN TIANPENG FOOD CO., LTD. omab 42 miljonit RMB põhivara ja registreeritud kapitali 30 miljonit RMB. Aastane tootmismaht on 3000 MT ja aastane käive on 80 miljonit RMB. Meie ettevõttel on täiustatud tootmisseadmed (nagu automaatne kuivatamise tootmisliini süsteem, veesüsteem puhastatud vee tagamiseks, mikrolainekuivatusmasin, elektromagnetiline separaator, metallidetektor, jahu jahvatusmasin, automaatne pakkimismasin, automaatne täitmismasin, tihendusseadmed, lamineerimismasin , homogeniseerimismasin, segisti, sinepiekstrakti õli ekstraheerimisseadmed jne.
Saime ISO22000:2005, BRC, IFS, HALAL, KOSHER jm sertifikaadi, meie ettevõttel on kõrge kvaliteediga tehniline ja juhtimispersonal, mistõttu alates istutamisest, töötlemisest kuni valmistoote müügini - moodustame tervikliku tööstusstruktuuri ahela. Meie labor saab teha füüsikalisi, keemilisi ja mikrobioloogilisi katseid, et saaksime tagada hea kvaliteedi ja toiduohutuse. Samal ajal ületavad meie töötlemistehnoloogia, toote kvaliteet ja pakkimiskriteeriumid jne rahvusvahelisi testimisstandardeid. Loodame, et kvaliteetsete toodete pakkumine annab teie ellu palju rõõmu ja tervist ning võimaldab rohkematel inimestel nautida loomulikku maitset.

Dalian Tianpeng Food Co., Ltd.
bt
bt
Aastane toodangAastane toodang
Aastane toodang

üle 10000 Mts

KliendidKliendid
Kliendid

ligi 100 riigis ja piirkonnas

AastaneAastane
Aastane

Käive 50 miljonit dollarit

Hiina eksporditurgHiina eksporditurg
Hiina eksporditurg

85% turuosadest

Ülemaailmne eksporditurgÜlemaailmne eksporditurg
Ülemaailmne eksporditurg

30% turuosa

IstutusalaIstutusala
Istutusala

üle 20 miljoni ruutmeetri

 • Mädarõika tooraine
  Mädarõika tooraine

 • Professionaalne uurimis- ja arendusmeeskond
  Professionaalne uurimis- ja arendusmeeskond

 • Pakendamise töökoda
  Pakendamise töökoda

 • Tootmistöökoda
  Tootmistöökoda