kõik kategooriad

Avaleht>Uudised>firma uudised

TERE TULEMAST 2024

Aeg: 2024-03-05 Tabamused: 15

Dalian Tianpeng Food Co., Ltd. 

Pakub paremat teenust.

Viimase aasta jooksul on Dalian Tianpeng Food Co., Ltd. saavutanud rõõmustavaid tulemusi. Täname südamest kõiki koostööpartnereid, tehase tootmispersonali, teadus- ja arendustöö kolleege, müügiesindajaid ja iga kolleegi ühiselt tänase saagi saavutamise eest.


Tänaseks on Dalian Tianpeng Food Co., Ltd. arenenud sajandi jooksul, mille peamisteks tööstusharudeks on mädarõika ja wasabi tooted ning wasabi, sushiäädika, sushi-sojakastme, sake, mirini, karri ja rameni tootmine ja töötlemine. kaste jne , kõikehõlmav toiduettevõte, mis tegeleb igat tüüpi maitseainete, kääritatud toodete, valmistoodete jms tootmisega.

 

§ Läbinud ISO22000:2018 toiduohutuse juhtimissüsteemi, BRC, IFS, HALAL, KOSHER ja muud kodumaised ja välismaised autoriteetsed sertifikaadid.


§ Looge pikaajalisi strateegilisi koostöösuhteid tuntud kaubamärkidega nagu Metro, Hema, Zhengxian, Black Eyed Bear, Ito-Yokado jne.


§ Tehke teadus- ja arendustegevuse ning tootmise alal koostööd enam kui 30 tipptasemel lastetoidubrändiga.


§ Klientide katvus enam kui 100 riigis ja piirkonnas.

2024. aastal Dalian Tianpeng Food Co., Ltd. 

tähistab oma 30. aastapäeva

    Viimastel aastatel oleme olnud tunnistajaks kaubamärgi juurtele, selle ärimaastiku tõusule ning tervikliku toiduettevõtte jõulisele kasvule nii kodu- kui välismaal. Uute toodete innovatsiooni ning teadus- ja arendustegevuse jaoks on hämmastav turg, pidevalt kasvava müügi au ja toodete kvaliteet on peenelt viimistletud. Uuel aastal,Tianpeng toob kindlasti sisse ainulaadse võlu paljudes valdkondades.

Leidlikkus ja täpsus tootmine

Looduslik maitsev toit maailmale


     30 aastat toidule keskendunud Dalian Tianpeng Food Co., Ltd. on juba moodustanud täieliku tööstusahela allikast lauani.


§ Professionaalsetest ja usinatest tehnilistest töötajatest koosnev meeskond tootmisliinil.


§ Tooteinnovatsiooni meeskond, teadus- ja arendustegevuse täiustused ning pidevad uuendused.


§ Täisautomaatne standardiseeritud tootmine, professionaalne kvaliteedikontroll kogu ahela ulatuses.


§ Omanduses on 31,500 10,000,000 aakri suurune istutusbaas, aastane toodang 50,000 XNUMX XNUMX kg, tehasehoone ja laopind XNUMX XNUMX ㎡.


§ Spetsiaalselt spetsiaalse toiduahela jaoks on loodud spetsiaalne teadus- ja arendusosakond, kääritatud toodete osakond, taimeekstraktide osakond, vürtsi- ja karritööstuse osakond...

Püsivuse meisterlikkuse ja siira pühendumisega pakume maailmale looduslikku maitsvat toitu.

 


    Uuel aastal on alanud uus peatükk. Uuel aastal jätkab Dalian Tianpeng Food Co., Ltd. kiiret arengut, aktiivselt juurutab, juurdub Dalianis, vaatab maailma ja lukustab tulevase kasvuhoo.


Nagu alati, oleme pühendunud toiduvaldkonna uurimisele, andes igale tootele Tianpengi kvaliteedi ja ettevõttekultuuri missioonitunde, järgides jätkuvalt kaubamärgi kontseptsiooni "loomulikult toitumine", meisterdades detaile leidlikult ja püüdes tuua ainulaadne kogemus igale kliendile, luues tööstusele suuremat väärtust.

Koduleht: www.tianpeng-food.com

E-mail:[meiliga kaitstud]